28 Kasım 2016 Pazartesi

Vıssmate ile Mis Kokulu Evler

Merhaba💕
Konumuz temizlik🙂Biz hanımların en çok önem verdiği konulardan biri de ev temizliği değil midir?Bir de temizlikte kullandığımız ürünlerle duygusal bağ kurarız ve kolay kolay değiştiremeyiz😅En azından annem ve kendimden bildiğim,gördüğüm böyle :)
Kozmetik dünyası kadar temizlik dünyasının da hızına yetişilemiyor...

Şimdi gelelim son dönemde adından sıkça söz ettiren Vissmate temizlik ürünlerine...
Vissmate 2015 yılında kurulmuş olup Türk firmasına ait bir marka...
Geçen hafta blogger toplantımızda denememiz için bize bu ürünleri hediye etmişlerdi. Emir Bey de konuyla ilgili bizleri detaylıca bilgilendirdi.
Ben zaten Vissmate Silikonlu Yüzey Temizleyiciyi evimde severek kullanıyordum ancak diğer ürünlerini henüz denememiştim.Bu vesileyle onları da deneme fırsatı buldum.
Vissmate Silikonlu Yüzey Temizleyicisi o kadar güzel ki. Gerek kokusu gerek çok yönlü kullanım alanı fazlasıyla işime yaradı.
Mesela her ne kadar ocağı silsem de leke leke su izi kalırdı ama üstünden Vıssmate Silikonlu yüzey Temizleyici sıkıp sildiğimde daha pürüzsüz bir görünüm elde ediyorum.
Kullanım alanlarına kısaca değinecek olursam;musluk,lavabo,fayans,mobilya,ahşap,cam,ayna,araba içi ve dışı (eşim de bu yönüyle fazlasıyla memnun kaldı)


Aksesuar temizliğinde de tercihim vissmate...Düzenli kullanımla birlikte içerdiği silikon sayesinde uygulandığı yüzeyde mikro ince bir tabaka oluşturarak kirin tutunmasını önlüyor.Bu da yapılan temizliğin daha kalıcı olmasını sağlıyor.

Çamaşır suyu her evin olmazsa olmazıdır. Muhakkak her evde kendine bir yer bulur özellikle de tuvalet ve lavabo temizliğinde...
Vissmate çamaşır suyunun,ıslak elle ellenildiğinde kaymayan yapısı,çocuk kilidi ve şişesinin ön yüzünde yer alan görme engelliler için tasarlanmış uyarı ikonu detayları ilk etapta göze çarpıyor.
Çiçek bahçesi,çam ormanları,deniz ferahlığı,limon gücü ve hijyenik ışıldayan bembeyaz çamaşırlar için olmak üzere beş farklı seçeneği ile marketlerde bulabilirsiniz
Çamaşır suyunun da kıvamı gayet yoğun ve kokusu diğer çamaşır sularına nazaran daha hafif. Temizlikte başarılı mı,derseniz.Gayet de başarılı...

Gelelim ''Sıvı Arap Sabunu ve Yüzey Temizleyici''lerine... Odayı sildiğim an müthiş bir koku oluştu 😍temizlik kokusu.. Bu kokuyu sevmeyen var mıdır? Bence yoktur.
Arap Sabunu beyaz sabun kokusuyla gönlümü fethetti.Temizliğin en doğal hali,ilk kez arap sabunu kullanan biri olarak bu kokuya bayıldım...

Yüzey temizleyicinin kokusu da yeri parlatması da gayet başarılı.
Bundan sonraki alışverişlerimde VİSSMATE ürünleri her zaman yer alacaktır😍

#TemizlikseVissmate
@vissmateturkiye çok teşekkür ederim🙂

Sizin kullanıp memnun kaldığınız ya da kalmadığınız ürünler neler?
Burcu Güven
Burcu Güven

Burcu Burcu Rengarenk Cıvıl Cıvıl Bir Hayatın Penceresinden Güzellikler...

2 yorum:

  1. O kadar güzel anlatmışsınki sabit fikirli olan anneme sabah ilk iş bu yazını okumak olucak ����

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim kuzum💕 Annenin de beğeneceğine eminim😘

      Sil